Se spune că omul cât trăiește învață... dar sunt unele momente unice în viață, dacă ai luat niște decizii greșite și acolo atunci ce este de făcut? Cum îți scoți din cap, din inimă si din toată ființa ta resentimentele, regretele, repulsia față de un lucru pe care nu l-ai făcut bine? Cum te împaci cu ideea, cum accepți situația? Depinde de om, de mediul în care își duce traiul, depinde de cine îi este aproape?
Nu am găsit încă răspunsurile la aceste întrebări...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu